BRUŠNÝ TANEC PRE STREDNE POKROČILÉ TANEČNICE

BRUŠNÝ TANEC PRE STREDNE POKROČILÉ TANEČNICE

vždy v pondelok o 19:30 hod

začíname 14.9. 2020

cena: 36€ / 12 hodín tanca

v kurze si zopakujeme  prvky z predošlého kurzu, naučíme sa opäť nové tanečné prvky, ktoré budeme vrstviť a spájať do zaujmavých kombinácii. 

Teším sa na Vás.

Info a prihlášky: anide@seznam.cz

KURZ BRUŠNÉHO TANCA PRE POKROČILÉ TANEČNIC

KURZ BRUŠNÉHO TANCA PRE POKROČILÉ TANEČNIC

technika a opakovanie choreografii z 2 predošlých kurzov

vždy v pondelok o 18:00 hod

začíname 14.9.2020

Kurz je určený pre pokročilé tanečnice, ktoré absolvovali aspoň jeden z posledných 2 kurzov pre pokročilé tanečnice. V tomto kurze sa zameriame na techniku prvkov použitú v posledných dvoch choreografiach a dopilovanie si oboch choreografii + príprava na vystúpenie / Gypsy a araboflamenco/

cena: 38€
                                                                                                              Info a prihlášky: anide@seznam.cz

ČO SA V KURZE NAUČÍTE ?

KURZ PRE ZAČIATOČNÍKOV

- rozhýbeme a precvičíme postupne celé telo, zoznámime sa zo základmi brušného tanca a technikou základných prvkou a naučíme sa ich spájať do jednoduchých kombinácií.

KURZ PRE MIERNE POKROČILÉ

- precvičíme prvky a kroky z minulého kurzu, pridáme k ním nové o niečo náročnejšie prvky a začneme do tanca zapájať aj ruky. Prvky si spojíme do nových náročnejšich kombinácií.

KURZ PRE STREDNE POKROČILÉ A POKROČILÉ

- pokračujeme vo výučbe nových prvkov a precvičovaíi a rozhýbaní celého tela. Na každej hodine sa naučíme novú tanečnú kombináciu vhodnú aj pre pokročilé tanečnice. Tieto kombinácie si už môžete zaradiť aj do vlastnej tanečnej choreografie.

POKROČILÉ TANEČNÉ KOMBINÁCIE

- kurz je vhodný pre tanečnice, ktoré už absolvovali základné kurzy brušného tanca. V tomto kurze sa na každej hodine naučíme zložitejšiu tanečnú kombináciu ,zopakujeme techniku prvkov v kombináciia a súčasťou je aj dril použitých prvkov.

 

ČO BUDETE NA KURZ POTREBOVAŤ ?

Pohodlné oblečenie / nevyžadujeme žiadne špecialne oblečenie, prídite v tom v čom sa cítite dobre/, obuv s mäkkou podrážkou / balerínky, cvičky, ponožky s protišmykovou úpravou, vodu na pitie.

Ak budete mať záujem o oblečenie určené špecialne na brušné tance informujte sa u lektorky.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie