PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

*  možnosti začať s tancom v akomkoľvek veku.
*  začať tancovať bez predošlých tanečných skúseností
*  pokračovanie v tanečnom vzdelávaní
*  workshopy  s profesionálnymi lektorkami
*  príjemné prostredie

 

 

 

TANEČNÉ ŠTÚDIO ANIDE

Našim želaním je vnášať do vášho života tanec. Či máte talent na tanec alebo nie chceme vám sprostredkovať tú radosť, uvoľnenie a sebavyjadrenie, ktoré poskytuje len tanec. Tanec je najstaršie a zároveň najmladšie zo všetkých umeni. Je starý ako ľudstvo samo. Môžeme ním vyjadriť seba, svoje emócie je liekom na dušu i telo.

Práve pre túto myšlienku Miriam Laššová v spolupráci s Kultúrnym centrom aktivity založila v roku 2010 Tanečné štúdio Anide. Nájdete nás práve v príjemných priestoroch Kultúrneho centra aktivity v Trenčíne na sídlisku Juh, Kyjevská 3183.

MIRIAM LAŠŠOVÁ

MIRIAM LAŠŠOVÁ

Tancu sa venovala už ako dieťa v rôznych tanečných skupinách. Tancovala rôzne tanečné štýly ako spoločenské tance, moderný tanec, break dance , folklór, orientálny tanec ktorý jej učaroval natoľko že sa mu plne venuje už od roku 2002. Od roku 2010 je diplomovanou lektorkou brušného tanca. Absolvovala workshopy u svetovo známych tanečníkov a tanečníc ako Osama Emam (Egypt), Ashraf Hassan (Egypt), Sema Yıldiz (Turecko), Azziza (USA), Jillina (USA), Sharon Kihara (USA), Amar Gamal (USA), Bri Hurley (USA), Najla (SK), Katka Krejčová (CZ), Shereen (CZ), Rena Milgrom (CZ), Vendulka Uhyrková (CZ), Líza Vegrová (CZ), Eglal (CZ), Karolína Idrisová (CZ).V roku 2000 ukončila 6 ročné vzdelávanie v koncentartívne-pohybovej terapii.

  • 2000 - ukončenie 6 ročného vzdelávania v Koncentretívne - pohybovej terapii
  • 2002 - začala sa venovať brušnému tanca
  • 2004 - založila tanečnú skupinu Džamál
  • 2010 - stala sa diplomovanou lektorkou brušného tanca
            - otvorila spolu s Kulturnym centrom aktvity tanečné štúdio Anide
            - organizuje každoročne Laugaricio orient show
            - je spoluzakladateľkou detských tanečných skupín Habibti a Džamál juni

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie