KURZY

nd7_1303z

Nové kurzy otvárame v septembri 2018

 

BRUŠNY TANEC PRE ZAČIATOČNÍČKY 

vždy v pondelok o 19:30 hod

začíname 10.9. 2018

 

Môžete sa tešiť na kurz s profesionálnou lektorkou Anide, ktorá vás naučí základy brušného tanca. Okrem tanca si vyformujete postavu, zlepšíte držanie tela, prebudíte metabolizmus a svoju ženskosť. Už teraz sa teší na spoločne strávené chvíle.

 

Cena: 33€ /12 hodín tanca/

Prihlášky posielajte na anide@seznam.cz

 

ATS TRIBAL PRE POKROČILÉ TANEČNICE

vždy v pondelok o 18:15 hod

začíname 10.9. 2018

 

Na tento kurz je potrebné ovládať základy brušného tanca. Na kurze sa budeme venovať základnej technike ATS triba a naučíme sa aj jednoduchšiu choreografiu.

 

Cena: 38€ /12 hodín tanca/

Prihlášky posielajte na anide@seznam.cz

 

 

 

 

.

ČO SA V KURZE NAUČÍTE ?

KURZ PRE ZAČIATOČNÍKOV

- rozhýbeme a precvičíme postupne celé telo, zoznámime sa zo základmi brušného tanca a technikou základných prvkou a naučíme sa ich spájať do jednoduchých kombinácií.

KURZ PRE MIERNE POKROČILÉ

- precvičíme prvky a kroky z minulého kurzu, pridáme k ním nové o niečo náročnejšie prvky a začneme do tanca zapájať aj ruky. Prvky si spojíme do nových náročnejšich kombinácií.

KURZ PRE STREDNE POKROČILÉ A POKROČILÉ

- pokračujeme vo výučbe nových prvkov a precvičovaíi a rozhýbaní celého tela. Na každej hodine sa naučíme novú tanečnú kombináciu vhodnú aj pre pokročilé tanečnice. Tieto kombinácie si už môžete zaradiť aj do vlastnej tanečnej choreografie.

POKROČILÉ TANEČNÉ KOMBINÁCIE

- kurz je vhodný pre tanečnice, ktoré už absolvovali základné kurzy brušného tanca. V tomto kurze sa na každej hodine naučíme zložitejšiu tanečnú kombináciu ,zopakujeme techniku prvkov v kombináciia a súčasťou je aj dril použitých prvkov.

 

ČO BUDETE NA KURZ POTREBOVAŤ ?

Pohodlné oblečenie / nevyžadujeme žiadne špecialne oblečenie, prídite v tom v čom sa cítite dobre/, obuv s mäkkou podrážkou / balerínky, cvičky, ponožky s protišmykovou úpravou, vodu na pitie.

Ak budete mať záujem o oblečenie určené špecialne na brušné tance informujte sa u lektorky.


OBSAH

  • kurz brušného tanca pre začiatočníčky

 

  • ATS tribal

 

  •  Čo sa v kurze naučíte

 

  •  Čo na kurz budete potrebovať

 

  • fotogaleria