KURZY

nd7_1303z

Nové kurzy otvárame v januári 2018

 

BRUŠNY TANEC PRE POKROČILÉ - CHOREOGRAFIA 

vždy v pondelok o 19:30 hod

začíname 8.1.2018

 

V tomto kurze sa môžete tešiť na pokračovanie choreografie z minulého kurzu. Precvičíme si zároveň techniku a dril prvkov. Kurz je vhodný pre tanečnice, ktoré už ovládajú základné prvky brušného tanca a dokážu ich nadviazať v kombináciach.

 

Cena: 38€ /12 hodín tanca/

Prihlášky posielajte na anide@seznam.cz

 

 

 

 

 

.

ČO SA V KURZE NAUČÍTE ?

KURZ PRE ZAČIATOČNÍKOV

- rozhýbeme a precvičíme postupne celé telo, zoznámime sa zo základmi brušného tanca a technikou základných prvkou a naučíme sa ich spájať do jednoduchých kombinácií.

KURZ PRE MIERNE POKROČILÉ

- precvičíme prvky a kroky z minulého kurzu, pridáme k ním nové o niečo náročnejšie prvky a začneme do tanca zapájať aj ruky. Prvky si spojíme do nových náročnejšich kombinácií.

KURZ PRE STREDNE POKROČILÉ A POKROČILÉ

- pokračujeme vo výučbe nových prvkov a precvičovaíi a rozhýbaní celého tela. Na každej hodine sa naučíme novú tanečnú kombináciu vhodnú aj pre pokročilé tanečnice. Tieto kombinácie si už môžete zaradiť aj do vlastnej tanečnej choreografie.

POKROČILÉ TANEČNÉ KOMBINÁCIE

- kurz je vhodný pre tanečnice, ktoré už absolvovali základné kurzy brušného tanca. V tomto kurze sa na každej hodine naučíme zložitejšiu tanečnú kombináciu ,zopakujeme techniku prvkov v kombináciia a súčasťou je aj dril použitých prvkov.

 

ČO BUDETE NA KURZ POTREBOVAŤ ?

Pohodlné oblečenie / nevyžadujeme žiadne špecialne oblečenie, prídite v tom v čom sa cítite dobre/, obuv s mäkkou podrážkou / balerínky, cvičky, ponožky s protišmykovou úpravou, vodu na pitie.

Ak budete mať záujem o oblečenie určené špecialne na brušné tance informujte sa u lektorky.


OBSAH

  • kurz brušného tanca pre mierne pokročilé

 

  • kurz brušného tanca pre pokročilé

 

  •  Čo sa v kurze naučíte

 

  •  Čo na kurz budete potrebovať

 

  • fotogaleria